Středočeský pohár nejmladšího žactva - 1. kolo Příbram 18.3.2023 hodnocení

19.03.2023 12:24

Nejmladší plavci našeho oddílu- náš nejmladší závodní trojlístek se v sobotu 18.3.2023 vydal na své první závody, až na starší plavkyni Sáru, ta už to znala. Ve složení Tereza Beranová, Magdaléna Šofrová a Sára Svatá si děvčata byla omrknout a předvést své nejlepší výsledky na příbramském bazéně. Byli to pro Terezku a Magdalénku vůbec první závody a podpora rodičů a vzájemná podpora všech plavců našeho oddílu byla na výsledcích velice dobře znát.

 

Sára se představila tak, jak si sama přála a to na prsařských disciplínách, kde si vyplavala zlatou medaili na 50m a stříbrnou medaili na 100m. Na 100m znak dohmátla 5. a na 100m kraulem skončila 8. Terezce se nejlépe dařilo ve znakové disciplíně, konkrétně na 50m, kde obsadila krásné 9. místo. Magdalénka se zúčastnila jen dopoledních závodů, kde se nejlépe prosadila na prsařské padesátce. Probojovala se všemi silami na 9. místo. Plavkyně prošli prvním kvalifikačním kolem, kde si vyplavaly nádherné časy a pevně doufáme, že se v tomto složení sejdeme i v dubnu na bazéně v Mladé Boleslavi, kde si děvčata vyplavou samé dobré časy a i určitě i nějakou tu medaili.

 

Velké díky patří rodičům a trenérce za motivační slova, podporu a pochvaly, ale to největší díky patří našim holkám.

Těšíme se na další závody.

(NB)

Děkujeme tren.  Nikole Brázdové za vedení tria plavkyň na závodech!

Moc toho vážíme a přejeme další trenérské úspěchy v našem týmu LoNy!

(mh)

-------------------------

Výsledky plavců LoNy