Poháry desetiletých a jedenáctiletých plavců - oblast Čechy

12.06.2022 08:47

Pohárové soutěže jsou úspěšně za námi!

Do Náchoda vyrazila pod vedením tren. Ivany Řehákové skupina tří děvčat: Adéla Beranová, Rozálie Jeníková a Anna Sajdlová.

V silné konkurenci se nejlépe umístila Rozárka . Na trati 50P vyplavala 15. místo. Její oddílová kolegyně Anička dohmátla na stejné trati na 16. místě. V ostatních disciplínách děvčata zaplavala dle svých schopností. Adélka se kvalifikačním sítem probojovala pouze na trať 50M, kde obsadila 17. místo. Naše plakyně mají za sebou první starty na vrcholných závoděch a my věříme, že se jim bude dařit i v nadcházející sezóně.

V Mladé Boleslavi bojovala na Poháru jedenáctiletých Otýlie Vetešníková., která si vybojovala účast na šesti startech. Nejlépe se jí dařilo na trati 200VZ, kde obsadila 11. místo. V dalších disciplínách se jí podařilo vyplavat několik osobních rekordů.

Děkujeme našim závodnicím za předvedené výkony. Všechy čtyři zasluhují pochvalu za reprezentaci oddílu na vrcholných závodech a rodičům děkujeme za dopravu plavců na závody.