Plavecko - běžecký pohár 27.4.2010

27.04.2010 20:57

Plavecko- běžecký pohár 2010 – okresní kolo 27.4. Nymburk

Úterní dopoledne (27.4.2010) patřilo sportovcům – duatlonistům, ze všech základních škol a gymnázií nymburského okresu. Dům dětí a mládeže pořádal , v pořadí již 9. ročník tohoto populárního závodu, ve kterém musí sportovci předvést svou všestrannost v plavání a atletice. Na „borce“ čekala porce 100m plavání v bazénu a pak ještě 1km ostrého běhu. Nymburské Gymnázium ,ale i ostatní základní školy zdobili plavci Lokomotivy Nymburk. Plaveckou část závodu absolvovali všichni bez větších problémů ,ale „chléb“ se lámal až v běžecké části. Nejvíce sil měla a skvělé zlaté medailové umístění získala v kategorii st. žákyň Míša Vecková a v nejstarší žákovské kategorii zvítězil Tomáš Havránek. Stříbrná medaile „zazvonila“ kristýně Budkové a Radce Vosejpkové (veteránka). Bronz a postup na krajské finále vyšel i Kláře Kotrmanové a Julii Pokorné. Ostatní plavci našeho oddílu si nevedli nijak špatně a skončili max. do 7. místa a všichni si zaslouží uznání a poděkování, za slušnou reprezentaci.

Medailisté si prožijí krajské, finálové závody 12.5.2010 v Čelákovicích.