Neratovické sprinty 2011 přinesly 2 poháry a 5 medailí!

23.01.2011 13:45

Prvním závodem I. družstva Lokomotivy Nymburk v roce 2011 byl Neratovický sprinterský víceboj.

Za účasti 19 oddílů z celé republiky se plavaly krátké tratě v délce 50 a 100m.

Sprinterský víceboj (4x 50m M,Z,P,K) prověřil všestrannost plavců a také odkryl rezervy, které se musí v letní sezóně dopilovat.

Nejvyrovnanější výkony a celkové 5. místo v kategorii mužů, vybojoval ve víceboji Kuba Řehák, který si odvezl ještě bronzovou medaili na trati 100PZ.

Mezi další úspěšné plavce Lokomotivy patří i Michaela Vecková, která vyplavala 1.místo na trati 100K, 2. místo na 100M a v celkovém pořadí čtyřboje se umístila na 6. místě.

Mezi další medailistky patří i Šárka Vosecká, která si odvezla 2. místo na 100P a Lucie Niedrlová, jenž byla bronzová na 100M.

Novými osobními rekordy se blýskli a radost sobě i trenérům udělali: Aleš Štancl, Daniela Mourková, Dvořáková Daniela a Julie Pokorná.

Přejeme všem plavcům našeho družstva, ať se jejich výkony stále vylepšují a nezapomínejme na staré dobré pořekadlo, že bez poctivé tréninkové píle, nebudou zasloužené, medailové koláče!