Mladoboleslavská vlnka - Simona Dobrkovská stanula 5x na stupních vítězů !!! Gratulujeme!!!

14.01.2018 09:16

Závody v Mladé Boleslavi odstartovaly letní sezónu 2018. Právě do tohoto města se v sobotu 12. ledna sjelo 227 plavců ze 30 oddílů.

Konkurence byla veliká.

Po tréninkové odmlce způsobené vánočními prázdninami nikdo nečekal, že by si plavci překonávali osobní rekordy, jak na běžícím páse, přesto se některým podařilo posunout svá osobní maxima a zaplavat kvalitní časy.

Nejvýraznější postavou z naší výpravy byla Simona Dobrkovská (2006), která se soupeřů nezalekla, poslouchala trenérské rady a vybojovala celkem 5 medailí. S přehledem zvítězila na tratích 50 a 100VZ.  Na tratích 100PZ  a 100Z dohmátla druhá. Z bronzové medaile se radovala na trati 100M. Simče patří velká gratulace a pochvala.

Sestrám Nebáznivým ( 2006) se nejlépe vydařila trať 100Z. Natálka se umístila na 13. místě a Nadia 14.

Čtyřlístek našich plavců ročníku 2008 si vedl se střídavými úspěchy.

Pavla Jakoubková se na trati 100P dokázala umístit na pěkném 11. místě. Michaela Hlaváčková byla na 50M dvanáctá  a  na 50VZ třináctá. Mikuláš Havelka se zlepšil na 100P a Šimon Luňáček po vánočních prázdninách a zranění příliš nezaostal za svými osobními rekordy.

Všichni plavci zasluhují pochvalu za snahu a příkladné chování během celých závodů. Bohužel se
mnohým nevyhnuly diskvalifikace, proto se během tréninků důkladněji zaměříme na plaveckou techniku a obrátky.

Děkuji rodičům za zabezpečení dopravy na závody.