Letní mistrovství ČR žactva - Niedrlová mistrní ČR

21.06.2010 10:29

19.-20.6. se konalo LETNÍ MISTROVSTVÍ ČR mladšího a staršího žactva. Mladší žákyně se vypravily do Kopřivnice, starší žákyně bojovaly v Praze.

Nejlépe se dokázala prosadit dvanáctiletá Lucie Niedrlová, která na trati 100 PZ zvítězila a stala se MISTRNÍ ČR v této disciplíně. Na stupních vítězů stanula ještě 2krát. Vyplavala si bronzové medaile na tratích 100Z a 100VZ. Úspěchem je také bramborová medaile z tratě 50 VZ a 6.místo na 200VZ.

Smutná z Kopřivnice odjížděla Šárka Vosecká, která na trati 100P skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Na dvojnásobné trati dohmátla 6. Deváté místo vyplavala na trati 100PZ, jedenácté na 200PZ a čtrnácté na 100Z.

Eliška Zelená odplavala dva závody a skončila na 100M čtrnáctá a 100Z dvacátá třetí. Specielně na štafetové závody přijela do Kopřivnice Daniela Dvořáková. Čtveřici děvčat se podařilo vybojovat bronzovou medaili na trati 4 x 50PZ a 5. místo na trati 4 x 50VZ.  Gratulujeme!

Třináctiletá děvčata bojovala ve stejném termínu v Praze. Nejlépe si vedla Klára Kotrmanová, která na nejobtížnějších tratích 200M a 400PZ dohmátla osmá. Na trati 400VZ doplavala 16. V dalších disciplínách skončila společně s Kateřinou Šibíkovou a Kristýnou Budkovou okolo 20. místa.

Děkujeme všem děvčatům za vzornou reprezentaci oddílu, gratulujeme k medailovým umístěním a k osobním rekordům. Přejeme hezké prázdniny a mnoho úspěchů v nové sezóně.