Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje 2024

05.05.2024 20:06

V pátek odpoledne se sešlo 29 plaveckých oddílů před plaveckým bazénem v Podolí, aby porovnali své síly mezi sebou. Mezi 29 oddíly bylo i pět plavců z našeho oddílu-Nikča, Míša, Ondra, David a Lucka. 

Cílem těchto závodu byla možnost si opět vyzkoušet bazén, který má 50m a bývá nedílnou součástí většiny příprav plavců na MČR a jiné závody. 
Z Podolí si plavci nevezou ani jedno umístění v top 10. Ondra Jeník si dokázal doplavat v disciplíně 200m znak pro nádherné 12. místo! David, Míša i Lucka se dokázali probojovat do top 20 všech plavců. 
Náš oddíl si odváží z Podolí 4 OR a 11x top 20:
 
Děkujeme našim plavcům za reprezentaci oddílu a poděkování patří i trenérce Nikole za organizaci a vedení celého našeho týmu LoNy!