Ani v karanténě nepřestávají plavci makat!

04.05.2020 20:34

Za pár dní to budou dva měsíce, co se dveře bazénu zavřely. Po restartu, který přišel v září se znovuotevřením našeho domácího bazénu, to pro nás byla rána pod pás. Konečně jsme se do tréninků pustili po hlavě a pomýšleli na velké závody a skvělá umístění. Přivítali jsme nové plaváčky a život v oddíle se dostával do starých kolejí.

 Ale teď je tomu jinak. Dva měsíce jsme bez vody a budeme bez ní ještě nějakou chvíli. Udržet se v kondici je v těchto chvílích těžší než dříve. Proto se někteří plavci, nováčci i zkušení závodníci,zapojili do sportovní výzvy. Tato výzva spočívá v tom, že každý den obdrží zadání, které se skládá z posilovací a kardio části. Za splnění výzvy dostávají body, které se na konci sečtou a plavci se mohou těšit na sladkou odměnu. Od 23.března výzvy plní 15 plavců. A musím říct, že mě vážně překvapili. Snaží se, posouvají své hranice a jdou do výzev
naplno, ikdyž se jim někdy nechce. Toto ukazuje, že z nich rostou velcí sportovci a budoucnost našeho oddílu.

Je to těžká zkouška pro náš oddíl, ale věřím, že společně ji zvládneme!

Pokud by se chtěl ještě někdo dodatečně přidat, tak mě můžete kontaktovat. podrouzkova.sabina@seznam.cz

Sabina Podroužková - nejmladší trenérka a aktivní plavkyně.