23 medailí veze Lokomotiva z Příbrami! Kompletní zpráva!

29.05.2011 22:07

Na Letní přebor Středočeského kraje žactva se do Příbrami vypravilo 9 plavců.

V konkurenci dvanácti oddílů se dokázal nejlépe prosadit David Noll, který se může pyšnit osmi přebornickými tituly ( 50K, 100K, 200K, 400K, 100M, 100PZ, 200PZ, 400PZ ) a svoji zlatou sbírku obohatil o bronzovou medaili  ( 100Z ). David si svými zaplavanými časy otevřel cestu bojovat na Mistrovství ČR o kovy nejcennější. Gratulujeme!

Klára Kotrmanová vyplavala 3 stříbrné medaile ( 200M, 200Z, 800VZ) a tři bronzy ( 200K, 400K, 400PZ ).

Šárka Vosecká byla 2. na 100PZ a 2 x 3. na prsařských tratí.

Do čtyřlístku medailistů ještě patří Vojtěch Blažek.  Obsadil 2. místo na trati 200P. Na poloviční prsařské trati dohmátl 3. a  bronzovou medaili získal na trati 400PZ.

Štafeta dívek ve složení Klára Kotrmanová, Šárka Vosecká, Eliška Zelená a Kateřina Dvořáková vybojovala dvě bronzové medaile na tratích 4 x 50VZ a 4 x 50PZ.

Na stupně vítězů v individuálních soutěží sice nevystoupili, ale svá osobní maxima vylepšili : E.Zelená, K.Dvořáková A.Štancl, M.Žárský a J.Pokorná.

Časy, které zaplavali plavci na těchto závodech, jsou nominační na MČR a nám nezbývá, než jim držet palce, aby  do nejvyšší soutěže postoupilo co nejvíce našich závodníků.