ZLATÉ MISTROVSTVÍ PRO MICHALA HÁJKA, bojoval i Matyáš Vejtruba a Matyáš Kubát

11.06.2017 21:48

10. - 11. června se konala Mistrovství ČR žactva. Našíplavci bojovali v Pardubicích a v Ostravě.

Nejlepšího výsledku dosáhl Michal Hájek v Pardubicích,který svým famózním výkonem na trati 100P vybojoval MISTROVSKÝ TITUL. Časomíra ukazovala čas: 1:11,51 a my se radovali ze zlaté medaile. Michalovi patří velká
gratulace !!!

Na dvojnásobné trati náš borec dohmátl na nepopulárním 4. místě, na trati 50VZ doplaval 6. S výkony na 100Vz, 100Z a 200Z nebyl náš plavec příliš spokojen, ale to vůbec nevadí, protože zlatá medaile z MČR staršího žactva je obrovským úspěchem a velkých důvodem k radosti! Ještě jednou gratulujeme !

Ve Zlíně náš oddíl reprezentoval Matyáš Vejtruba a Matyáš Kubát. Matyáš Vejtruba si zaplaval disciplíny 200VZ, 400VZ,200PZ,100M a 100VZ. Nejlépe se mu podařilo umístití na 100Vz, kde skončil 15. Se svými dalšími výkony byl spokojen, protože dokázal vyplavat několik osobních rekordů.

Matyáše Kubáta jsme byli zvyklí na  Pohárech desetiletého a jedenáctiletého žactva vídat na stupních vítězů, ale v této sezóně přibyla k Čechám i Morava. Konkurence je veliká a proto se Matyáš Kubát musel spokojit se 13. místem na 200Z a 19. na 100Z.

Všem třem našim plavcům děkujeme za předvedené výkony,bojovnost a reprezentaci LoNy na nejprestižnějších závodech sezóny.

Rovněž děkujeme rodičům za zabezpečení závodů.