Slavnostní vyhlášení plavců roku 2012 se Lokomotivě Nymburk vydařilo!

10.02.2013 09:09

V podvečer pátku 8.2.2013 přišlo do auditoria ZŠ Komenského na 100 plavců a jejich rodičů, aby společně s trenéry zhodnotili uplynulý rok.

V multimediálních příspěvcích ze závodů, táborů a soustředění, si přítomní připomněli ty nejkrásnější momenty z celé sezóny.

Květiny a poděkování od předsedy oddílu dostali všechny trenérky, kteří svůj volný čas a zcela zdarma, věnují přípravě malých či velkých plaveckých talentů a vedou je k vysněným cílům.

Finále spojené s oceňováním přineslo zasloužené poháry a medaile nejen plavcům, kteří zvítězili na vrcholných republikových závodech, ale i těm, kteří překonali sami sebe a vylepšili si svá osobní maxima!

Z rukou vzácných hostů, pana místostarosty města Nymburka, Zdeňka Vocáska a plaveckého reprezentanta ČR Tomáše Havránka převzali zasloužená ocenění.

Přehled všech vyhlašovaných kategorií:

Za kvalifikaci na Pohár desetiletého žactva 2012

Vejtruba Jakub, Vítková Veronika, Podroužková Sabina, Petráš Alex, Bobek Vojtěch, Pustý Vojtěch

Za kvalifikaci na Pohár jedenáctiletého žactva 2012

Rašková Eliška, Parschová Bára, Jeřábková Tereza, Hendrych Ilja, Dobrkovská Adéla