Simona Dobrkovská zvítězila na 100PZ v nejvyšší soutěži - velká gratulace!!! přidány fotogalerie

04.12.2017 20:43

Na Zimní pohár ČR 11-ti letého žactva se kvalifikovala Simona Dobrkovská, Natalie a Nadia Nebáznivých.

Nejvíce se čekalo od Simony, která na Letním poháru v pěti disciplínách nenašla konkurenci. Do
Boleslavi jsme však odjížděli s velkými obavami, protože Simča v zimní
sezóně často marodila. Na závody odjížděla po dobrání antibiotik a tréninkové pauze. První dva starty (100Z a 50VZ) a 2 bramborové medaile, to byla smutná bilance. Simča však dokázala zabojovat. Na trati 100PZ zvítězila a tím si vyplavala mistrovský titul! Při nedělních disciplínách byla znát únava z předešlého dne a tréninkové manko. Simča doplavala na 100VZ 6.., 200PZ 7. a 400VZ 5. Za své výkony a bojovnost zasluhuje pochvalu.

Natálka si v sobotních závodech 100Z a 100M vedla velmi dobře a vytvořila si nové osobní rekordy.V neděli si zaplavala 200Z a obsadila pěkné 11. místo.

Nadia se sice velmi snažila, ale osobní maximum na trati 400VZ posunout nedokázala. Obsadila 18. místo.

Dvojčatům patří pochvala za snahu.

Na Zimním poháru 10 - ti letého žactva  v Chomutově náš oddíl reprezentovala Dominika Hazdrová a Tereza Fraňková.

Dominika se výrazně zlepšíla na tratích 50P a 100P . Umístila se 30. a 21.

Terezka asi neunesla tíhu tak významných závodů. Na trati 50M předčasně odskočila a tím byla diskvalifikována.

Všecm děvčatům děkujeme za reprezentaci našeho oddílu v nejvyšší soutěži a Simče gratulujeme k mistrovskému titulu.

Velké poděkování patří panu Nebáznivému za pomoc v Mladé Boleslavi, panu Hazdrovi a Fraňkovi