Mistrovství ČR v Trutnově přineslo dvě bronzové medaile pro Terezu Konšelovou!

14.12.2014 20:59

Na ZIMNÍ MISTROVSTVÍ ŽACTVA se z plaveckého oddílu Lokomotiva Nymburk kvalifikovala Tereza Konšelová (2002), Barbora Konšelová (2000)a Jakub Vejtruba (2002).

Největší šance měla tradičně Tereza Konšelová, která odjížděla do Trutnova s medailovými ambicemi a s přáním, vyplavat si co nejvíce osobních rekordů.

V konkurenci nejsilnějších oddílů z celé České republiky se neztratila a dokázala vyplavat na prsařských tratích dvě bronzové medaile!

Na trati 200Z skončila těsně pod stupni vítězů. Na trati 100PZ doplavala šestá, sedmé místo obsadila na trati 200PZ.

Na trati 100Z skončila 12. Terezka si kromě dvou bronzových medailí odvezla s Trutnova i 5 osobních rekordů.

Za bojovnost a předvedené výkony na MČR zasluhuje velkou pochvalu i gratulaci.

Barbora Konšelová bojovala v kopřivnickém bazénu. Na trati 100K obsadila krásné 15. místo.

V dalších dvou závodech skončila 22. a 24. Bára plavala s maximálním nasazením a během sezóny dokázala několikrát pokořit svá osobní maxima.

Za to zasluhuje velkou pochvalu.

Jakub Vejtruba se z důvodu nemoci nemohl těchto nejdůležitějších závodů v sezóně zúčastnit.

Všichni tři plavci patří k nejhouževnatějším plavcům oddílu, kteří jsou svým přístupem k tréninku příkladem pro ostatní plavce.

Poděkování si zaslouží i paní Martina Šimková, která zvládla roli teamleadera na MČR v Kopřivnici.