Michal Hájek na LETNÍ OLYMPIÁDĚ DĚTÍ A MLÁDEŽE v Brně stříbrný na 100P a znovu stříbrný ve štafetě na 4 x 50VZ a ještě bronzový na 4 x 50 PZ! GRATULUJEME!

29.06.2017 11:48

Michal Hájek si svými výkony v letní sezóně vybojoval účast na LETNÍ OLYMPIÁDĚ DĚTÍ A MLÁDEŽE v Brně.

Tentokrát nereprezentoval jen Lokomotivu Nymburk, ale celý Středočeský kraj. Odpovědnost byla tedy veliká.

V silné konkurenci se ale náš borec neztratil a dokázal vyplavat stříbrnou medaili na trati 100P a tím pro Středočechy získal cenných 16 bodů. Na dvojnásobné trati se umístil 7. a nasbíral 8 bodů. Na znakových
tratí 100 a 200m obsadil dvakrát 8. místo a 14 bodů.

Velká radost byla z další stříbrné medaile ve štafetě na 4 x 50m VZ a z bronzu na 4x 50mPZ. Svými výkony ve štafetových závodech se Michal podílel na zisku 29 bodů pro náš kraj.

Jsme hrdi, že náš závodník byl úspěšným členem plaveckého týmu a i jeho zásluhou odsadil tým Středočeského kraje cenné třetí místo v celkovém pořadí. To je důkazem, že i v malých oddílech sedá