Malá vánoční cena Kladna - 6. kolo SPNŽ 16.12. 2017

18.12.2017 18:45

Plavecký tým Lokomotivy Nymburk vyrazil v počtu 13 plavců, v sobotu 16.12. 2017, na závody do Kladna.

Závody v Kladně přinesly opět mnoho osobních rekordů. Nejúspěšnějším plavcem byla Michaela Hlaváčková, která získala pro oddíl body v poháru ve všech svých plavaných tratích. Zároveň překonala v disciplíně 50 m VZ časem 38,97 200bodovou hranici (213) a umístila se na 6. místě. V bodovaném pořadí byl také Matyáš Majer na tratích 50 m Z a 50 m P. Z 3. družstva dosáhly bodově nejhodnotnějších výkonů Adélka Brázdová na 50 m VZ 49,08 se 107 body a Tea Vetešníková na 50 m Z 54,61 a 100 m Z 1:57,09 shodně se 104 body.

Tyto závody byly poslední v této sezóně všichni věříme, že se plavci budou zlepšovat i v sezóně nadcházející.