Dvě zlata a čtyři stříbra vylovila Simona Dobrkovská v Plzni, Matyáš Kubát přidal bronz

12.12.2016 21:39

Na Zimní Pohár ČR desetiletého a jedenáctiletého žactva se do Plzně vypravila šestice našich nejlepších plavců ve složení: Simona Dobrkovská, Nadia Nebáznivá, Natalie Nebáznivá, Nikola Brázdová (žačky ročník 2006), Matyáš Kubát a Matyáš Vejtruba ( žáci ročník 2005).

Nejlépe se dokázala prosadit Simona Dobrkovská, která na tratích 50VZ a 100PZ  nenašla přemožitelku a stala se mistryní Čech. Na tratích 200VZ,100VZ, 200PZ a 400VZ doplavala na druhém místě a vybojovala čtyři stříbrné medaile. Simče patří velká gratulace!

Bronzovou medaili přidal do sbírky plavců LoNy Matyáš Kubát, který na trati 200Z dohmátl na třetím místě. Na poloviční trati byl 9. I jemu patří gratulace.

Krásné šesté místo obsadil na trati 200PZ Matyáš Vejtruba. 9. byl na 100M a 11. na  400VZ. Matyáš zasluhuje pochvalu za zodpovědný přístup k tréninku.

Sestrám Nebáznivým nejlépe svědčila trať 100Z. Natalie vybojovala 11. místo a Nadia doplavala 14. Naše dvojčata během zimní sezóny výrazně posunula svá osobní maxima, a pokud se jim bude dařit i nadále,v následující sezóně můžeme očekávat umístění na předních místech ve výsledkové listině.

Nikola Brázdová si na tyto závody přijela zaplavat  trať 100M a také byla nedílnou součástí naší dívčí štafety, která se na trati 4x 50VZ umístila na 5. místě a trati 4x100PZ  na7. místě, což je velmi hezký výsledek.

Jménem trenérů bych chtěla plavcům poděkovat za vzornou reprezentaci našeho oddílu a manželům Nebáznivým za trenérskou činnost na těchto závodech.