David Noll je trojnásobným Mistrem ČR + 2x stříbro! 3.-5.7.2015 Pardubice

05.07.2015 23:12

Konkurence 62 oddílů, přes 300 nominovaných plavců, tak to bylo tropické pojetí Mistrovství ČR dorostu!

Moderní plavecký areál v Pardubicích hostil o víkendu (3.-5.7.2015) ty nejlepší sportovce ročníků 1997-2000.

Lokomotivu Nymburk hájila dvojice plavců: Klára Kotrmanová a juniorský reprezentant ČR - David Noll.

David na svých motýlkářských a kraulových tratích předvedl to nejlepší a ze všech šesti rozplaveb, postoupil do finálových závodů!

Jeho nepřemožitelnost byla na tratích 200m kraul, 50m a 100m motýlek. Právem získal titul „Mistr ČR“ a byl dekorován nádhernými medailemi.

Svá vítězství ještě okořenil nádhernými osobními rekordy!

Do sbírky pak přidal ještě dvě 2. místa a to na tratích 50m a 100m kraul. Na trati 200M dohmátl na nevděčném 4. místě, ale s novým osobním rekordem.

Velká gratulace, Davide!

Klára Kotrmanová startovala v náročných disciplínách 400, polohový závod a 200m motýlek. Její umístění bylo na 14. a 15. pozici. Bez ohledu na umístění je to úspěch, nominovat se a plavat na Mistrovství. Díky, Klárko!

S cenným pokladem pěti medailí se vracel unavený, ale šťastný tým Lokomotivy Nymburk v neděli podvečer domů.

Letní mistrovství ČR je již krásnou minulostí, která se zapíše zlatým písmem do historie Lokomotivy Nymburk.

David Noll se stal nejúspěšnějším plavcem oddílu a právem se zařadil k dalším, historicky úspěšným plavcům LoNy, jako byl Jakub Řehák či Tomáš Havránek.

Molo by se zdát, že Davidovi konečně začínají prázdniny..

Ale opak je pravdou! Zítra začíná první reprezentační soustředění ve Strakonicích, které je završeno Mistrovstvím ČR open a navazuje druhé repre-soustředění, které je cílenou přípravou na Evropské hry mládeže (EYOF) v Tbilisi, kam David odlétá na koni července.